Z technických príčin sa dňa 12.4.2024 objednávky nebudú spracovávať. Ďakujeme za pochopenie.

Pokiaľ máte záujem o službu expres kuriéra je potrebné vyplniť objednávkový formulár. Ten je rozdelený na niekoľko častí.

Adresa vyzdvihnutia a adresa doručenia:

Tu je potrebné zadať presné adresy, kde má prísť kuriér zásielku vyzdvihnúť. Pokiaľ bude odosielateľ, alebo príjemca napr. v práci, tak tu zadajte adresu do práce. Taktiež doplňte telefónne číslo na odosielateľa a príjemcu, aby sa s ním mohol kuriér skontaktovať. V prípade, že máte nejaké dodatočné informácie ohľadom vyzdvihnutia alebo doručenia, môžete ich napísať do poznámky.

Fakturačná adresa:

Fakturačná adresa slúži na vystavenie faktúry k objednávke prepravy. Tu by mal byť zadaný ten, kto prepravu bude uhrádzať. Môže sa zadať aj fakturačná adresa firiem. Objednávka sa uhrádza vopred a k dispozícií je platba kartou, platba cez internet banking, alebo platba cez PayPal účet. Uhradiť objednávku kuriérovi nie je možné.

Informácie o zásielke:

Tu sa zadá hmotnosť a rozmery balíka. Zadávajte pravdivé údaje. V depe kuriérskej spoločnosti sa zásielky vážia a premeriavajú. Ak posielate viac ako jeden balík, tak cez možnosť pridať balík si do objednávky vložíte ďalší balík, kde takisto vyplníte jeho hmotnosť a rozmery. Do kolónky obsah zásielky napíšte, čo sa nachádza vo Vašej zásielke. Dajte si pozor na vylúčený tovar z prepravy. Taktiež si prečítajte článok o správnom balení zásielky. V kolónke hodnota zásielky pre poistenie zadajte aká je reálna hodnota Vašej zásielky. V ďalšej kolónke Dobierka zadajte sumu, ktorú chcete aby platil príjemca pri preberaní zásielky. Táto suma bude následne odoslaná na číslo účtu, ktoré zadáte do kolónky IBAN. Kolónka variabilný symbol nie je povinná. Tá slúži len na identifikáciu platby za dobierku, ktorú Vám pošleme.

Spôsob platby:

Následne už poznáte sumu prepravy. Môžete si teda vybrať spôsob platby. Na výber je platba cez platobnú kartu (WebPay), platba cez internet banking (TrustPay) a platba cez PayPal účet. Platba v hotovosti kuriérovi nie je možná.

Po uhradení prepravy bude Vaša objednávka spracovaná. Po spracovaní Vás budeme informovať emailom, kde budú ďalšie informácie ohľadom vyzdvihnutia zásielky.