Dňa 15.9.2021 je štátny sviatok a preto sa v tento deň zásielky nebudú doručovať ani vyzdvihovať. Ďakujeme za pochopenie.
Vzhľadom k plánovanej návšteve pápeža Františka v Prešove a v Košiciach dňa 14. septembra 2021 Vás chceme informovať o uzavretí väčšej časti ulíc a miest. Kvôli tomuto dopravnému obmedzeniu môže dôjsť k oneskoreniu zvozu, ale aj doručenia Vašich zásielok. Ďakujeme za pochopenie.

Cez náš portál postovy-kurier.sk ponúkame možnosť objednať si expres kuriéra na prepravu Vašej zásielky. Náš objednávkový systém Vám vyberie vhodnú prepravnú spoločnosť.

Všetky naše partnerské kuriérske spoločnosti sa dajú označiť ako tzv. expres kuriér. To znamená, že Vaša zásielka sa doručuje hneď na ďalší pracovný deň po jej vyzdvihnutí.

Službu expres kuriér si môžete objednať cez náš objednávkový formulár pohodlne cez internet bez nutnosti registrácie. Objednávka expres prepravy je preto jednoduchá a rýchla.

Službou expres kuriér môžete posielať zásielku aj na dobierku. To znamená, že príjemca bude kuriérovi pri preberaní zásielky hradiť čiastku ktorú si Vy určíte. Peniaze Vám následne pošleme na účet. Ten zadáte taktiež v objednávke. Tento proces trvá približne 5 pracovné dni.